Nový projekt Panorama Jinonice

Zahájili jsme předprodej jednotek v projektu Panorama Jinonice

Rezidenční projekt Panorama Jinonice je moderní budova s nadčasovou architekturou a pečlivě navrženými vnitřními dispozicemi. V šestém nadzemním podlaží je navržena společná terasa se zahradou zpřístupněná všem obyvatelům rezidence. Ta nabídne jedinečný venkovní prostor s výhledy pro individuální využití i setkávání s komunitou.

Budova má devět nadzemních podlaží a nabízí celkem 143 jednotek s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Většina jednotek má prostorné balkóny nebo lodžie, byty v přízemí disponují předzahrádkami a v šestém nadzemním podlaží se nachází střešní terasy. V podzemních podlažích je dostatečný počet sklepů a parkovacích stání včetně těch pro elektromobily. Komplex disponuje třemi komerčními jednotkami v přízemí budovy.

Jednotky v prodeji naleznete ZDE.

Historické jádro Jinonic tvoří několik zachovalých usedlostí a barokní kostel svatého Martina. Tyto památky dodávají oblasti historický nádech a jsou připomínkou bohaté minulosti, která se datuje až do středověku. Přímo u projektu se nachází dva rybníky. Panorama Jinonice je zárukou spojení funkčnosti, designu a komfortu pro příjemný každodenní městský život v zeleni.