projekt ve výstavbě

LOOX


Projekt rezidenčního bydlení na Praze 9.

LOOX


Projekt rezidenčního bydlení na Praze 9.

Praha 9 - Prosek

Lokalita
projektu

85

Bytových
jednotek

10

Komerčních
jednotek

6 021 m²

Podlahová
plocha


Popis projektu

Nechte se okouzlit pohodlím, designem a minimalistickou nadčasovou architekturou citlivě zasazenou do dynamické městské krajiny Prahy 9 – Prosek. Polyfunkční dům LOOX v sobě spojuje moderní bydlení pro rodiny, startovací byty a komerční prostory. Je to definice pohody městského bydlení.

Naproti bytovému domu LOOX se nachází rozlehlý Park přátelství s potůčky a jezírky. Jen o kousek dál jsou dva agility parky a lesopark nad proseckými jeskyněmi. Zeleň je v okolních ulicích téměř na každém kroku.

Dobrá adresa pro život ve zrychlené době. Šetří to nejcennější - čas. Úřady, obchody, lékaři, školy, školky i sportoviště se nacházejí v naprosté blízkosti domu. Dvě stanice metra C a autobusy přímo u domu. Pro cestování autem je významná blízká vzdálenost nájezdu na pražský okruh i výpadovky z Prahy.

Osobní vlastnictví
i nájemní bydlení

Přestože předpokládáme, že většina z bytů projektu LOOX bude na prodej do osobního vlastnictví, chceme část nabídnout jako plně vybavené jednotky sloužící pro dlouhodobé nájemní bydlení. Prodejem bytů se zabývá společnost V INVEST CZ, která tento projekt připravila a řídí jej z pozice developera. Creditas Real Estate pak bude vlastnit vybrané byty, které budou určeny pro nájemní bydlení.


Benefity bydlení v LOOX

Včetně nájemních bytů

Část jednotek o různých dispozicích a výměrách bude plně vybavena a bude sloužit pro nájemní bydlení. 

Vybere si každý

Nabídka bytů v dispozicích od 1+kk do 4+kk včetně sklepu ke každé jednotce. Výměra bytů od 29 m² až po 116 m².

Parkování

89 parkovacích míst zajistí minimálně jedno parkovací místo pro každou jednotku. 

Obchodní prostory

Přízemí domu nabízí 5 prostorných komerčních ploch s výměrami od 65 m² do 127 m². Interiér prostor je proveden ve standardu Shell & Core.

Kancelářské prostory

V prvním patře se nachází 5 kanceláří s výměrou od 41 m² do 95 m². Kanceláře jsou chlazené a připravené k okamžitému užívání.

Termíny projektu

Výstavba byla zahájena v září 2020. Dokončení stavby a kolaudace bytového domu je plánována na 4Q roku 2022.

Žijte s nadhledem 

Lokalita Proseku nabízí veškerou občanskou vybavenost. Obchody, restaurace, kavárny, mateřské školky a parky. Parkovací stání v domě a dopravní dostupnost linky metra C je v hlavním městě naprostou výhodou.


2 min. stanice metra Prosek a autobusů | 16 min. metrem do centra města | 10 min. chůzí Park Přátelství | 2 min. chůzí nákupní centrum | 1,5 km Poliklinika Prosek + v okolí:  Mateřské školky | Kadeřnictví | Vinotéky | Restaurace a kavárny | Nákupní centrum Letňany

Zaujal Vás tento projekt?

Zanechte nám kontakt nebo zprávu s dotazem. Brzy se ozveme.

Markéta Mandová
Real Estate Analyst
marketa.mandova@creditasre.cz
+420 607 777 354

Mám zájem o

Za účelem sjednání pronájmu bytu bude společnost Creditas Services s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR). Bližší informace zde.