S9 Florenc

288 m²

Moderní kanceláře v administrativní budově S9 Florenc, která se nachází na začátku Sokolovské ulice na Florenci v Praze. Budova je velmi dobře dostupná metrem - stanice metra Florenc (trasy B a C) se nachází přímo před budovou, stejně tak jako zastávka tramvají. Zavedená administrativní lokalita Florence disponuje bohatou občanskou vybaveností.

Lokalita Praha 8 - Karlín
Užitná plocha 288 m²
Podlaží 3. patro
Cena za měsíc 15,00 EUR/m²

Vybavení a další benefity

Variabilita prostor

Možnost členění prostor na jednotlivé kanceláře nebo uspořádání velkoprostorových kanceláří tzv. open space.

Komfortní klimatizace

Přijemné klima zajištěno fan-coilovými jednotkami (topení a chlazení) s přívodem čerstvého vzduchu, jež jsou umístěny ve snížených podhledech.

Možnost parkování

Parkování se nachází v podzemních garážích. K dispozici dva autovýtahy pro najetí a vyjetí z garáží automobilem.

Hlídané přístupy

Přístup do budovy přes centrální recepci z ulice Sokolovská. Vstup do nájemních jednotek prostřednictvím systému elektronické evidence.

Bezpečnost prostor

Monitoring společných prostor budovy prostřednictvím kamerového systému a 24 hodinová bezpečnostní služba na recepci.

Drobné detaily

Mezi další drobnosti, které oceníte patří: otevíratelná okna, vysokorychlostní internet, kvalitní zátěžové koberce či vnitřní žaluzie.

Jedinečná dostupnost

Kancelářská budova nedaleko centra Prahy se vyznačuje jedinečnou dostupností metrem, tramvajemi i automobilem. Stačí říct "naproti metru Florenc", a každý bude vědět...

Administrativní
budova S9 Florenc

Sedmipatrová administrativní budova S9 Florenc s flexibilní kancelářskou plochou 3 362 m² se nachází na začátku Sokolovské ulice na Florenci v Praze.

Mám o prostory zájem

Zaujaly Vás nabízené kancelářské prostory? Zanechte nám kontakt nebo zprávu s dotazem.

Markéta Mandová
Real Estate Analyst
marketa.mandova@creditasre.cz
+420 607 777 354

Za účelem sjednání pronájmu bytu bude společnost Creditas Services s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR). Bližší informace zde.