Jinonický dvůr je jedinečným místem pro život

O projektu lze bez nadsázky říct, že se jedná o bydlení na zámku. Původní areál Jinonického dvora pochází z 11. století. Ten byl za třicetileté války zpustošen a na jeho místě pak v 17. století vznikl barokní zámeček. Za jeho následnou přestavbou s klasicistními úpravami na začátku 19. století stojí rod Schwarzenbergů, který dodnes připomíná kamenný pískovcový znak nad vstupním portálem objektu.

Současný areál je citlivě renovován ve spolupráci s památkáři se zachováním unikátních dobových prvků a stavebních elementů. Najdete zde tedy například původní rekonstruované sluneční hodiny, věžičku nebo repasovanou kašnu, která byla rozebrána a vrácena zpět s novou olověnou. V interiéru zůstávají přiznané původní stavební prvky, jako jsou dřevěné trámové stropy nebo okna. Původní prvky doplňuje nová stylová výstavba, a to s plným respektem k historii místa a okolnímu prostředí s důrazem na dostatek zeleně v celém projektu.

Bytové jednotky v projektu Jinonický dvůr jsou výjimečné svými dispozicemi a uspořádáním, jedná se o prémiové bydlení vysokého standardu s prvky původní architektury, která zde na vás dýchne v každém koutu. S​ ​ohledem ​na ​​pocit ​​bezpečí ​​je ​Jinonický dvůr​ budován ​​jako ​​uzavřený a neprůjezdný monitorovaný areál, v němž je veškerá doprava svedena do podzemního podlaží, a v celém areálu vás tak nebudou rušit projíždějící automobily.

Nechte se unášet kouzlem a elegancí dob dávno minulých v kombinaci s jedinečným komfortem, který splní i ty nejnáročnější požadavky na prémiové bydlení 21. století. Dokončení druhé fáze projektu Jinonický dvůr je plánováno na 2.Q 2023 a aktuální volné jednotky najdete na www.vinvest.cz.

Zdroj: https://www.estate.cz/byznys-reality/jinonicky-dvur-jedinecne-misto-pro-zivot/