NAŠE POSLÁNÍ

Kdo jsme

Na trhu jsme více jak 30 let, je nás už 40 a naše portfolio čítá přes 1 000 obytných jednotek v desítkách projektů a mnoho dalších máme v různém stádiu příprav. CREDITAS Real Estate je součástí české investiční skupiny CREDITAS, která se zaměřuje především na dlouhodobé investice v konzervativních odvětvích (finanční služby, reality, nájemní bydlení, energetika).

NAŠE VIZE

Jak fungujeme

Lidé jsou pro nás na prvním místě, zakládáme si na otevřené komunikaci, důvěře a samostatnosti každého jednoho zaměstnance. Máme rádi týmové hráče, smysl pro detail i humor, je pro nás důležité pracovat s lidmi, se kterými se cítíme dobře.

NÁŠ PROSTOR

Prostředí a benefity

Naše kanceláře jsou v plně občansky vybaveném areálu Waltrovka, jen pár kroků od stanice metra Jinonice a s možností parkování přímo v budově. Víme, jak je pracovní prostředí důležité, proto se staráme o to, aby se naši zaměstnanci cítili příjemně a měli ideální podmínky i zázemí pro svou každodenní práci.

Těšit se můžete na 25 dnů dovolené, sick/relax days, firemní notebook a telefon, možnost občasné práce z domova, občerstvení na pracovišti, kartu Multisport, příspěvek na penzijní připojištění, vybrané bankovní benefity, výhody v partnerských provozovnách a samozřejmě teambuildingové a další společné zaměstnanecké akce.

AKTUÁLNĚ NEHLEDÁME ŽÁDNÉ NOVÉ KOLEGY NA KONKRÉTNÍ POZICE.

POŠLETE ŽIVOTOPIS

Překvapte nás

Už se u nás vidíte, přestože vaše pozice není vypsána? Vyplňte formulář, přiložte svůj životopis a my se vám ozveme.

Vaše CV*

Podmínky použití a ochrana osobních údajů pod odkazem zde.