NOVÁ VALCHA RODINNÉ DOMY

6. ETAPA ZKOLAUDOVÁNA

6. ETAPA ZKOLAUDOVÁNA

PLZEŇ

Lokalita

Území Nové Valchy se nachází v jihozápadní části Plzně, čtvrtém největším městě České republiky. Ze severu je vymezeno lesy spojujícími Valchu a Borská pole, z jihu stávající vilovou zástavbou. 

Přilehlé lesy vybízejí k výpravám do přírody, ale i k aktivnímu vyžití po celý rok. Za indoorovými aktivitami lze zajít do blízké tělocvičny TJ Sokol Valcha, kde se můžete po sportovních výkonech občerstvit v hospůdce Na Zelené Louce.

Soukromí i přátelská atmosféra

Výjimečná investice

Prostředí plné přírody a života

NOVÁ VALCHA

Zabydlet se bude jednoduché

Soukromí nemusí znamenat odloučení od lidí. Ve spolupráci s projekční a inženýrskou kanceláří jsme při ztvárnění projektu dbali na dostatečnou intimitu a kladli důraz na promyšlené dispozice s dostatkem místa pro úložné prostory, ale i externí plochy.

Součástí okolí je veřejné dětské hřiště, které ocení nejen ti nejmenší, ale také rodiče. Útulná čtvrť tak láká klidem a zároveň uspokojí kteroukoliv aktivní duši.

NOVÁ VALCHA

Projekt domyšlený do detailu

V docházkové vzdálenosti se nachází menší prodejna potravin. Za většími nákupy vyrazíte do nákupního centra Borská pole. Autobusová zastávka MHD je vzdálena pár minut pěší chůzí, odkud se pohodlně dopravíte přímo do centra. Vlakové nádraží je vzdálené necelé 2 km. V sousední Lhotě a Liticích pak najdete veškerou další občanskou vybavenost včetně mateřské a základní školy, knihovny nebo pošty.

Domy v prodeji

Developer si vyhrazuje právo prodat jednotku nejvyšší nabídce. 

NOVÁ VALCHA RODINNÉ DOMY

Financování
a splátkový kalendář


Základní splátkový kalendář

I.

Rezervační poplatek

150 000 Kč včetně DPH s úhradou do 5 dnů od uzavření Rezervační smlouvy

II.

1. záloha

90 % z kupní ceny včetně DPH po odečtení zaplaceného Rezervačního poplatku do 10 dnů od uzavření Budoucí smlouvy

III.

Doplatek

10 % z kupní ceny včetně DPH do 30 dnů od vydání kolaudačního souhlasu


Individuální splátkový kalendář

Změna ze základního na individuální splátkový kalendář v případě financování nemovitosti hypotečním úvěrem mimo zprostředkovatele nabízeného prodávajícím je zpoplatněna navýšením kupní ceny o 1 % z celkové kupní ceny.

I.

Rezervační poplatek

150 000 Kč včetně DPH s úhradou do 5 dnů od uzavření Rezervační smlouvy

II.

1. záloha

15 % z kupní ceny včetně DPH po odečtení zaplaceného Rezervačního poplatku do 10 dnů od uzavření Budoucí smlouvy

III.

2. záloha

45 % z kupní ceny včetně DPH do 30 dnů po dokončení hrubé stavby

IV.

Doplatek

40 % z kupní ceny včetně DPH do 30 dnů od vydání kolaudačního souhlasu

NOVÁ VALCHA RODINNÉ DOMY

Mám zájem o bližší informace

Neváhejte kontaktovat naše kolegy na telefonním čísle +420 702 216 216, e-mailu info@creditasre.cz nebo pomocí kontaktního formuláře. 

Podmínky použití a ochrana osobních údajů pod odkazem zde.

NOVÉ BYDLENÍ

Stavíme intenzivně
více než 30 let

JINONICKÝ DVŮR

Vítejte na místě, které si naši předkové oblíbili již před dvaceti tisíci lety, možná ještě dříve. Ve čtvrti, kde najdete venkovskou náves s rybníčkem a kam pohodlně dojdete od stanice metra. V sousedství, které je tak půvabné, že se vám z něj nebude chtít odjíždět. Pokud ale po tom přece jen zatoužíte, na letišti jste dřív, než by vás napadlo, a autem volně vyrazíte do všech světových stran. V srdci Smíchova, na Andělu, jste za 10 minut. 

Základní ideou celého projektu je citlivá renovace nemovité kulturní památky se zachováním unikátních dobových architektonických prvků a stavebních elementů. Tu doplní nová stylová výstavba, a to s plným respektem k historii místa a okolnímu prostředí.

NOVÉ BOROVINY

Rezidence Nové Boroviny je moderní architektonická stavba tvořená čtyřmi bloky, v každém z nich jsou čtyři nadzemní podlaží s výtahy. Zástavbu oživuje vzdušný zelený vnitroblok vybízející k relaxaci a posezení na lavičkách. Přízemní byty mají k dispozici předzahrádky, byty v patrech balkon nebo terasu.

Okolní cyklostezky nabízejí ideální vyžití pro aktivní lidi a rodiny s dětmi, kteří si život bez víkendových výletů neumí představit. V Kročehlavech se nachází řada hřišť a sportovních klubů, fotbalový stadion, tenisové kurty, softbalové a basketbalové hřiště, minigolf a krytý plavecký bazén. V nedalekém lese je také venkovní koupaliště.

LOOX PROSEK APARTMENTS

Nechte se okouzlit pohodlím, designem a minimalistickou nadčasovou architekturou citlivě zasazenou do dynamické městské krajiny Prahy 9 – Prosek. Polyfunkční dům LOOX je definice pohody městského bydlení přímo mezi stanicemi metra Střížkov a Prosek.

Dobrá adresa pro život ve zrychlené době. Šetří to nejcennější – čas. Úřady, obchody, lékaři, školy, školky i sportoviště se nacházejí v naprosté blízkosti domu. Dvě stanice metra C a autobusy přímo u domu. Pro cestování autem je významná blízká vzdálenost nájezdu na Pražský okruh i výpadovky z Prahy.

U MILOSRDNÝCH

Bytový dům U Milosrdných bude stát na místě současné proluky mezi Anežským klášterem a areálem Nemocnice Na Františku. Jeho podoba z dílny studia architekta Zdeňka Fránka je poctou atmosféře „pražských Stínadel“, jak bývá staroměstská čtvrť na Františku někdy nazývána. 

Vnější fasáda budovy čerpá inspiraci z vizuálních prvků, které byly pro tuto lokalitu v minulosti typické. Jde například o vertikální žebrování vznikající na stěnách v důsledku stékání dešťové vody z tašek domů a průčelí nebo o povlávající prádlo sušící se na šňůrách původních stínadelských dvorů.