Úspěšně dokončené projekty

Stavíme již více než 30 let  

Přes 1 000 realizovaných obytných jednotek

Projekty po celé ČR

ŠUMAVA - ZADOV

Apartmány Zadov

41 apartmánů

Budova kombinuje prvky moderní i tradiční architektury a vizuálně velmi citlivě napojuje budovu na okolní přírodu. Využívá detailů jako jsou například dřevěné lamely, které odkazují na starou horskou architekturu této lokality. Jednotlivé apartmány a společné zázemí projektu byly navrženy tak, aby splňovaly požadavky moderního bydlení a zároveň zajišťovaly praktičnost horského životního stylu rezidentů projektu v jakémkoliv ročním období.

PRAHA 4 - PODOLÍ

White Gray Rezidence

14 bytů

Komorní projekt dvou viladomů, jejichž název vychází z achritektonického pojetí této výjimečné stavby. Domy stojí na společné podnoži, která slouží k parkování rezidentům. Bílý dům přiléhá k ulici Jeremenkova, šedý dům k ulici Dvorecká a oba domy jsou spojeny prosklenou lávkou. Interiéry obou domů poskytují vlastníkům velmi komfortní bydlení, všechny jednotky mají prakticky řešené dispozice a dostatek úložných prostor. Nechybí terasy, lodžie ani předzahrádky. Projekt získal 3. místo v soutěži Best of Realty 2016.

PRAHA 5 - ANDĚL

Pod Ladronkou

28 bytů, 1 komerční jednotka

Komplex dvou originálně navržených budov se společným podzemním a prvním nadzemním podlažím nabízí jedinečný výhled na Prahu - je totiž realizován v oblíbené rezidenční lokalitě pražského Smíchova v jižním svahu pod parkem Ladronka. Díky strategické poloze nabízí rezidentům vše, co potřebují k životu, vyloženě na dosah ruky.

PRAHA 5 - ANDĚL

Mrázovka

11 bytů

Bytová vila s fasádou z lomového kamene se nachází ve vilové čtvrti nad centrem pražského Smíchova. Základní viditelný objem domu je tvořen jednoduchou, mírně vertikální kubickou hmotou, odvozenou přesně z měřítka okolní zástavby. Objekt svým jednoduchým tvarem a barevností (lomový kamenný obklad, pohledový beton) nikterak nevybočuje z charakteru okolní lokality, rozhodně však nepopírá dobu svého vzniku.

ŠUMAVA - KVILDA

Apartmány Maxmilián

23 apartmánů

Projekt Maxmilián je situován do samého srdce šumavské Kvildy, nejvýše položené obce v Česku. Uprostřed panenské přírody v nejvyhledávanější části Šumavy se nachází 23 moderních horských apartmánů s dispozicemi 1+kk a 2+kk. Apartmány jsou situovány v dostatečném soukromí a nabízejí výhledy jak do centra obce, tak do přilehlé přírody.

NOVÉ BYDLENÍ

Stavíme intenzivně
více než 30 let

JINONICKÝ DVŮR

Vítejte na místě, které si naši předkové oblíbili již před dvaceti tisíci lety, možná ještě dříve. Ve čtvrti, kde najdete venkovskou náves s rybníčkem a kam pohodlně dojdete od stanice metra. V sousedství, které je tak půvabné, že se vám z něj nebude chtít odjíždět. Pokud ale po tom přece jen zatoužíte, na letišti jste dřív, než by vás napadlo, a autem volně vyrazíte do všech světových stran. V srdci Smíchova, na Andělu, jste za 10 minut. 

Základní ideou celého projektu je citlivá renovace nemovité kulturní památky se zachováním unikátních dobových architektonických prvků a stavebních elementů. Tu doplní nová stylová výstavba, a to s plným respektem k historii místa a okolnímu prostředí.

NOVÁ VALCHA RODINNÉ DOMY

Nová Valcha představuje ojedinělý komplex různých typů rodinných domů a bytů – od jedno i dvoupodlažních solitérních domků, řadových domů, dvojdomů a trojdomů až po byty. Veškeré jednotky jsou citlivě zasazeny do vzrostlé zeleně městské části. Okolí přímo vybízí k pěším i cyklistickým výpravám a nedaleký areál Škodaland vás zabaví, ať už chcete sportovat nebo odpočívat u vody.

Součástí okolí je veřejné dětské hřiště, které ocení nejen ti nejmenší, ale také rodiče. Útulná čtvrť tak láká klidem a zároveň uspokojí kteroukoliv aktivní duši.

NOVÉ BOROVINY

Rezidence Nové Boroviny je moderní architektonická stavba tvořená čtyřmi bloky, v každém z nich jsou čtyři nadzemní podlaží s výtahy. Zástavbu oživuje vzdušný zelený vnitroblok vybízející k relaxaci a posezení na lavičkách. Přízemní byty mají k dispozici předzahrádky, byty v patrech balkon nebo terasu.

Okolní cyklostezky nabízejí ideální vyžití pro aktivní lidi a rodiny s dětmi, kteří si život bez víkendových výletů neumí představit. V Kročehlavech se nachází řada hřišť a sportovních klubů, fotbalový stadion, tenisové kurty, softbalové a basketbalové hřiště, minigolf a krytý plavecký bazén. V nedalekém lese je také venkovní koupaliště.

LOOX PROSEK APARTMENTS

Nechte se okouzlit pohodlím, designem a minimalistickou nadčasovou architekturou citlivě zasazenou do dynamické městské krajiny Prahy 9 – Prosek. Polyfunkční dům LOOX je definice pohody městského bydlení přímo mezi stanicemi metra Střížkov a Prosek.

Dobrá adresa pro život ve zrychlené době. Šetří to nejcennější – čas. Úřady, obchody, lékaři, školy, školky i sportoviště se nacházejí v naprosté blízkosti domu. Dvě stanice metra C a autobusy přímo u domu. Pro cestování autem je významná blízká vzdálenost nájezdu na Pražský okruh i výpadovky z Prahy.

U MILOSRDNÝCH

Bytový dům U Milosrdných bude stát na místě současné proluky mezi Anežským klášterem a areálem Nemocnice Na Františku. Jeho podoba z dílny studia architekta Zdeňka Fránka je poctou atmosféře „pražských Stínadel“, jak bývá staroměstská čtvrť na Františku někdy nazývána. 

Vnější fasáda budovy čerpá inspiraci z vizuálních prvků, které byly pro tuto lokalitu v minulosti typické. Jde například o vertikální žebrování vznikající na stěnách v důsledku stékání dešťové vody z tašek domů a průčelí nebo o povlávající prádlo sušící se na šňůrách původních stínadelských dvorů.