LISABONSKÁ APARTMENTS

KOMPLETNĚ VYBAVENÉ JEDNOTKY S MOŽNOSTÍ UBYTOVACÍ SMLOUVY JIŽ OD 6 MĚSÍCŮ

Dispozice 1+kk až 2+kk 

Cenově dostupné ubytování

Vybavené jednotky a zázemí domu

Dispozice 1+kk až 2+kk 

Cenově dostupné bydlení

Vybavené jednotky a zázemí domu

LISABONSKÁ APARTMENTS

Flexibilní ubytování

V projektu nabízíme plně vybavené jednotky typu single, twin a double, které jsou zařízeny funkčně a v nadčasovém designu. Ubytovaní mají k dispozici společenskou místnost s kuchyní, prádelnu, jídelní a nápojové automaty, vysokorychlostní internet. Dům disponuje bezpečnostním kamerovým systémem a správně-technickou podporu 24/7. V rámci objektu fungují elektronické klíče. Před domem jsou k dispozici vyhrazená parkovací stání.

LISABONSKÁ APARTMENTS

Flexibilní ubytování

V projektu nabízíme plně vybavené jednotky typu single, twin a double, které jsou zařízeny funkčně a v nadčasovém designu. Rezidenti mají k dispozici společenskou místnost s kuchyní, prádelnu, jídelní a nápojové automaty, vysokorychlostní internet. Dům disponuje bezpečnostním kamerovým systémem a správně-technickou podporu 24/7. V rámci objektu fungují elektronické klíče. Před domem jsou k dispozici vyhrazená parkovací stání.

Typy ubytovacích jednotek

Všechny jednotky v domě Lisabonská jsou aktuálně pronajaty.

Single

Jednotka určená pro 1 osobu se samostatnou koupelnou, toaletou a kuchyňským koutem. V každé jednotce je umístěna jednolůžková postel, psací stůl, židle. Jednotka nabízí dostatek úložného prostoru. Dispozice 16 m2.

od 16 000 Kč / jednotka / měsíc

Twin

Sdílená jednotka pro 2 osoby s oddělenými postelemi, samostatnou koupelnou, toaletou a kuchyňským koutem. V každé jednotce jsou umístěny postele, psací stoly a židle. Jednotka nabízí dostatek úložného prostoru. Dispozice 27 m2.

od 17 000 Kč / jednotka / měsíc

Double

Jednotka pro 2 osoby s manželskou postelí, se samostatnou koupelnou, toaletou a kuchyňským koutem. V každé jednotce je umístěna postel, psací stoly a židle. Jednotka nabízí dostatek úložného prostoru. Dispozice 23 m2.

od 18 500  Kč / jednotka / měsíc

Uvedené ceny odpovídají výši jednoho měsíčního nájmu za konkrétní ubytovací jednotku včetně poplatků za energie, správu domu a internetového připojení.

LISABONSKÁ APARTMENTS

Výhodná lokalita

Vysočany jsou ideální kombinací lokality s plnohodnotnou občanskou vybaveností a snadné dostupnosti rekreačních míst pro využití volného času.

V okolí Lisabonské jsou veškerá spojení veřejné dopravy, včetně metra, moderní rozlehlé nákupní centrum (Galerie Harfa) a zároveň zde můžete trávit čas na kole díky udržovaným cyklotrasám nebo si odpočinout od ruchu velkoměsta v zelených parcích.

Často kladené otázky

Smluvní podmínky

Co vše je zahrnuto v měsíčních poplatcích a jak často dochází k vyúčtování?
V poplatcích jsou zahrnuty zálohy za vodu, elektřinu, vytápění, internetové připojení, správu domu, odvoz odpadu a rozhlasové a televizní připojení. Žádné další poplatky ubytovaný neplatí.

Můžu chovat v ubytovací jednotce zvíře?
Ano. Ubytovaná osoba v každém případě zodpovídá za případné vzniklé škody na majetku.

Mohu si v případně pronájmu bytové/ubytovací jednotky na této adrese zřídit sídlo firmy?
Ne. Sídlo společnosti lze zřídit pouze při poskytování prostorů komerčních a obchodních prostor.

Mohu si v případně ubytovací jednotky zařídit na této adrese trvalé bydliště?
Ano. Ke zřízení trvalého bydliště stačí platná ubytovací smlouva.

Potřebuji potvrzení o bydlení / ubytování. Zajistíte mi ho?
Ano. Zašleme vám formulář, který doplníte o své údaje. Na dokument je nutné zajistit ověřený podpis od jednatele společnosti. Z toho důvodu je čekací lhůta od 3–10 pracovních dní.

Vybavení jednotky

Je možné vyměnit postel nebo jiný kus nábytku za mé vlastní vybavení? Můžete mi odstěhovat z bytu vybraný nábytek? Například dětský pokoj, kde bych chtěl/a zřídit pracovnu.
V našich skladech máme limitovanou kapacitu. Nábytek běžně nevystěhováváme. Pokud jsme kapacitně schopní, vyjdeme vašim požadavkům vstříc.

Můžete mi do jednotky přikoupit další vybavení?
Veškeré další vybavení si pořizuje uživatel jednotky na své náklady.

Mohu si donést své matrace?
Ano.

Můžu vrtat do zdi?
Vrtat do zdi je zakázáno. Výjimku může udělit technická správa, která má k dispozici plány domu a ví, kde se nacházejí rozvodné sítě pro vodu a elektřinu.

Co se stane v případě poškození nebo ztráty majetku v bytě?
V případě poškození nebo ztráty majetku je postupováno podle ceníku oprav a škod, který má uživatel jednotky k dispozici.

Služby spojené s ubytovací jednotkou

Je v budově tříděný odpad?
Tříděný odpad se nachází v docházkové vzdálenosti od budovy a je zajištěn městskou částí. Přímo u domu je pouze směsný odpad.

Jak rychlé je v bytě internetové připojení a může být případně navýšeno?
50Mbps/50Mbps, s možností navýšení za příplatek.

Je v bytě TV přípojka?
Ano.

Jak se reguluje teplota v bytě?
V bytě se nachází ovládací panel pro rekuperaci, kde je možné zapnout a vypnout topnou vodu pro bytovou jednotku. Tepelná regulace v místnostech je řešena za pomocí termostatických hlavic.

Jak je budova zabezpečena?
Vchodové dveře se otevírají za pomoci elektronického čipu. V domě je kamerový systém ve vstupní hale, garážích a u sklepů.

Kam se mám obrátit s technickými závadami?
Technické závady a dotazy nájemník hlásí správě budovy na emailové adrese na info@creditasre.cz.

Společenské prostory a zázemí domu

Mohu jako nájemník využívat prádelnu v domě?
Ano, uživatelům jednotek je k dispozici pračka se sušičkou.

Mohu volně využívat společenskou místnost s kuchyní?
Ano. Tato místnost je určena pro uživatele jednotek a mohou ji využívat za podmínky dodržování domovního řádu domu.

Je v domě výtah?
Ano.

Soubory ke stažení

LISABONSKÁ APARTMENTS

Mám zájem o bližší informace

Neváhejte kontaktovat naše kolegy na telefonním čísle +420 702 216 216, e-mailu info@creditasre.cz nebo pomocí kontaktního formuláře. 

Podmínky použití a ochrana osobních údajů pod odkazem zde.

NOVÉ BYDLENÍ

Stavíme intenzivně
více než 30 let

JINONICKÝ DVŮR

Vítejte na místě, které si naši předkové oblíbili již před dvaceti tisíci lety, možná ještě dříve. Ve čtvrti, kde najdete venkovskou náves s rybníčkem a kam pohodlně dojdete od stanice metra. V sousedství, které je tak půvabné, že se vám z něj nebude chtít odjíždět. Pokud ale po tom přece jen zatoužíte, na letišti jste dřív, než by vás napadlo, a autem volně vyrazíte do všech světových stran. V srdci Smíchova, na Andělu, jste za 10 minut. 

Základní ideou celého projektu je citlivá renovace nemovité kulturní památky se zachováním unikátních dobových architektonických prvků a stavebních elementů. Tu doplní nová stylová výstavba, a to s plným respektem k historii místa a okolnímu prostředí.

NOVÉ BOROVINY

Rezidence Nové Boroviny je moderní architektonická stavba tvořená čtyřmi bloky, v každém z nich jsou čtyři nadzemní podlaží s výtahy. Zástavbu oživuje vzdušný zelený vnitroblok vybízející k relaxaci a posezení na lavičkách. Přízemní byty mají k dispozici předzahrádky, byty v patrech balkon nebo terasu.

Okolní cyklostezky nabízejí ideální vyžití pro aktivní lidi a rodiny s dětmi, kteří si život bez víkendových výletů neumí představit. V Kročehlavech se nachází řada hřišť a sportovních klubů, fotbalový stadion, tenisové kurty, softbalové a basketbalové hřiště, minigolf a krytý plavecký bazén. V nedalekém lese je také venkovní koupaliště.

NOVÁ VALCHA RODINNÉ DOMY

Nová Valcha představuje ojedinělý komplex různých typů rodinných domů a bytů – od jedno i dvoupodlažních solitérních domků, řadových domů, dvojdomů a trojdomů až po byty. Veškeré jednotky jsou citlivě zasazeny do vzrostlé zeleně městské části. Okolí přímo vybízí k pěším i cyklistickým výpravám a nedaleký areál Škodaland vás zabaví, ať už chcete sportovat nebo odpočívat u vody.

Součástí okolí je veřejné dětské hřiště, které ocení nejen ti nejmenší, ale také rodiče. Útulná čtvrť tak láká klidem a zároveň uspokojí kteroukoliv aktivní duši.

U MILOSRDNÝCH

Bytový dům U Milosrdných bude stát na místě současné proluky mezi Anežským klášterem a areálem Nemocnice Na Františku. Jeho podoba z dílny studia architekta Zdeňka Fránka je poctou atmosféře „pražských Stínadel“, jak bývá staroměstská čtvrť na Františku někdy nazývána. 

Vnější fasáda budovy čerpá inspiraci z vizuálních prvků, které byly pro tuto lokalitu v minulosti typické. Jde například o vertikální žebrování vznikající na stěnách v důsledku stékání dešťové vody z tašek domů a průčelí nebo o povlávající prádlo sušící se na šňůrách původních stínadelských dvorů.

JINONICKÝ DVŮR

Vítejte na místě, které si naši předkové oblíbili již před dvaceti tisíci lety, možná ještě dříve. Ve čtvrti, kde najdete venkovskou náves s rybníčkem a kam pohodlně dojdete od stanice metra. V sousedství, které je tak půvabné, že se vám z něj nebude chtít odjíždět. Pokud ale po tom přece jen zatoužíte, na letišti jste dřív, než by vás napadlo, a autem volně vyrazíte do všech světových stran. V srdci Smíchova, na Andělu, jste za 10 minut.
Základní ideou celého projektu je citlivá renovace nemovité kulturní památky se zachováním unikátních dobových architektonických prvků a stavebních elementů. Tu doplní nová stylová výstavba, a to s plným respektem k historii místa a okolnímu prostředí.NOVÉ BOROVINY

Rezidence Nové Boroviny je moderní architektonická stavba tvořená čtyřmi bloky, v každém z nich jsou čtyři nadzemní podlaží s výtahy. Zástavbu oživuje vzdušný zelený vnitroblok vybízející k relaxaci a posezení na lavičkách. Přízemní byty mají k dispozici předzahrádky, byty v patrech balkon nebo terasu.
Okolní cyklostezky nabízejí ideální vyžití pro aktivní lidi a rodiny s dětmi, kteří si život bez víkendových výletů neumí představit. V Kročehlavech se nachází řada hřišť a sportovních klubů, fotbalový stadion, tenisové kurty, softbalové a basketbalové hřiště, minigolf a krytý plavecký bazén. V nedalekém lese je také venkovní koupaliště.NOVÁ VALCHA RODINNÉ DOMY

Nová Valcha představuje ojedinělý komplex různých typů rodinných domů a bytů – od jedno i dvoupodlažních solitérních domků, řadových domů, dvojdomů a trojdomů až po byty. Veškeré jednotky jsou citlivě zasazeny do vzrostlé zeleně městské části. Okolí přímo vybízí k pěším i cyklistickým výpravám a nedaleký areál Škodaland vás zabaví, ať už chcete sportovat nebo odpočívat u vody.
Součástí okolí je veřejné dětské hřiště, které ocení nejen ti nejmenší, ale také rodiče. Útulná čtvrť tak láká klidem a zároveň uspokojí kteroukoliv aktivní duši.U MILOSRDNÝCH

Bytový dům U Milosrdných bude stát na místě současné proluky mezi Anežským klášterem a areálem Nemocnice Na Františku. Jeho podoba z dílny studia architekta Zdeňka Fránka je poctou atmosféře „pražských Stínadel“, jak bývá staroměstská čtvrť na Františku někdy nazývána.
Vnější fasáda budovy čerpá inspiraci z vizuálních prvků, které byly pro tuto lokalitu v minulosti typické. Jde například o vertikální žebrování vznikající na stěnách v důsledku stékání dešťové vody z tašek domů a průčelí nebo o povlávající prádlo sušící se na šňůrách původních stínadelských dvorů.