Zahájení výstavby projektu Panorama Jinonice

Stavíme! Moderní bydlení v klidné části Prahy

Nově vznikající rezidenční projekt Panorama Jinonice nabídne komfortní a moderní bydlení v jedné z nejklidnějších částí Prahy. Nedaleko projektu se nachází Jinonický a Prokopský potok spolu s jednou z největších přírodních zajímavostí Prahy, kterou je Prokopské údolí, ideální místo pro pěší turistiku, cyklistiku a odpočinek ve městě.

Panorama Jinonice nabídne 143 jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk, dostatečný počet parkovacích stání a sklepů. Většina jednotek je doplněna prostornými balkóny nebo lodžiemi, byty v přízemí předzahrádkami. Obyvatelé rezidence budou mít k dispozici společnou terasu se zahradou v šestém nadzemním podlaží, která poskytne jedinečný venkovní prostor pro individuální využití i společenská setkávání, okořeněný nádhernými výhledy do okolní krajiny. Projekt počítá se třemi komerčními jednotkami v přízemí budovy, které přispějí k pohodlí obyvatel.

Aktuálně jsme předali staveniště pro zahájení stavebních prací a zajištění stavební jámy. Kvůli Panskému rybníku a vysoké hladině spodní vody se při výstavbě použije převrtávaná pilotová stěna, která je vodotěsná.

Dokončení projektu předpokládáme v druhé polovině roku 2026.