Nájemní byty &
administrativní budovy


Realizujeme investice na českém trhu nemovitostí.

Nájemní byty &
administrativní budovy


Realizujeme investice na českém trhu nemovitostí.

Investice na trhu nemovitostí

Společnost Creditas Real Estate investuje na nemovitostním trhu. Zaměřuje se na akvizice již realizovaných funkčních rezidenčních a administrativních budov. V zorném poli jsou především nemovitosti v hlavním městě Praze.

Vizí Creditas Real Estate je vybudovat během následujících několika let široké portfolio nájemních bytů a zařadit se mezi přední poskytovatele nájemního bydlení v České republice.

Základní informace
o společnosti

Obchodní název 
Creditas Real Estate B.V.

Sídlo 
Barbara Strozzilaan 201
1083HN Amsterdam, Nizozemsko

Zápis v OR: Obchodní rejstřík Obchodní a průmyslové komory pro Amsterdam, registrační číslo 78258480

Součást skupiny CREDITAS

Creditas Real Estate B.V. je součástí české investiční skupiny CREDITAS, která se zaměřujeme především na dlouhodobé investice v konzervativních odvětvích. Hlavními pilíři podnikání skupiny jsou finanční služby, reality, nájemní bydlení, energetika a zdravotnictví. Naším cílem je hledat na trhu nové příležitosti využívat je a rozvíjet jejich potenciál. Díky odpovědnému přístupu k investičním projektům se nám daří dlouhodobě dosahovat růstu a vysoké návratnosti investic. 

Zakladatelem a majoritním akcionářem skupiny CREDITAS je Pavel Hubáček. Počátkem formování skupiny je rok 2013, kdy byla založena investiční skupina UNICAPITAL. V roce 2015 pak Pavel Hubáček získal majoritní podíl v nynější Bance CREDITAS.

Kvůli strategickému rozvoji skupiny byla v roce 2020 založena vrcholová holdingová společnost CREDITAS B.V. Pod tuto společnost byly převedeny majetkové podíly v Bance CREDITAS a.s., investiční skupině UNICAPITAL N.V. i nově vzniklé společnosti Creditas Real Estate B.V. Vznikla tak skupina CREDITAS jejíž cílem je kvalitně a bezpečně zhodnocovat aktiva skupiny. Aktuálně je ve struktuře více než 100 společností.


CREDITAS B.V.

www.creditasgroup.cz

Banka CREDITAS a.s.

www.creditas.cz

UNICAPITAL N.V.
www.unicapital.cz